Meme Estetiği

Meme küçültme ve dikleştirme estetiği, fonksiyonel olarak rahat kullanılan ve estetik olarak güzel görünen meme yaratma amaçlıdır.

Meme küçültme ve meme dikleştirme operasyonları temel olarak meme dokusunu meme aerolası ve memebaşı ile birlikte daha yukarı taşıyarak ve gerek varsa memeden doku çıkarılarak “I” veya küçük ters “T” şeklinde kesi gerçekleştirerek yapılan operasyonlardır. İçlerinde birçok teknik barındırmakla birlikte son zamanlarda vertikal teknik denilen en az iz oluşumunu ve memenin üst bölgesinde dolgunluk elde etmemizi sağlayan yöntemi en fazla tercih etmekteyiz.

Meme dikleştirme operasyonlarında eğer gerekirse yani meme dokusu miktar olarak yetersizse veya daha büyük bir meme isteniyorsa silikon meme implantları ile meme dokusu desteklenmektedir.

Meme büyütme estetiği meme implantları ile ve meme derisi ince ise kök hücre destekli yağ transferi ile desteklenen meme implantları ile yapılan “Hybrid meme büyütme” operasyonlarıdır.

FDA onaylı meme implantları kullanılarak, sizin meme yapınıza, boyunuza, kilonuza, omuz ve göğüs kafesi genişliğinize ve en önemlisi bu noktalar göz önünde bulundurularak sizin isteğinize ve hayallerinize göre gerçekleştirdiğimiz bu operasyonlar öncesinde, planlama aşamasında en büyük yardımcımız ise Vectra 3D-XT simülatörüdür. Bu 3 boyutlu simülatör ile kendi memenizin implant yerleştirilmiş halini 3 boyutlu görerek karar vermenizi sağlar.

Bize Ulaşın

Ameliyatlı ve Ameliyatsız tüm uygulamalar hakkında sorularınız için bize yazın.

    × Whatsapp